Publiczna Szkoła Podstawowa im.św.Maksymiliana Marii Kolbego w Karolewie

ZAPRASZAMY na nasz profil https://www.facebook.com/pspkarolew/

Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Karolewie - Klasa czwarta

Chmielewski Dawid
Chwalibóg Jakub
Ciesielska Magdalena
Łękawski Michał
Nowajczyk Patrycja
Olczak Wiktoria
Stępniewski Mateusz
Ściatko Mateusz
Wasiak Julia
Wojdalska Gabriela

Wychowawca

Beata Stępniewska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 matematyka Renata Chmielewska
08:30 - 09:15 plastyka Marianna Pacholska
09:25 - 10:10 religia Ewa Baumel
10:20 - 11:05 język polski Beata Stępniewska
11:25 - 12:10 zajęcia techniczne Jerzy Sawicki
12:15 - 13:00 język angielski Norbert Szapski
13:05 - 13:50 ZD/ZW MAT

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 język polski Beata Stępniewska
08:30 - 09:15 język rosyjski Justyna Polak
09:25 - 10:10 muzyka Renata Chmielewska
10:20 - 11:05 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
11:25 - 12:10 przyroda Bożena Matyjasiak
12:15 - 13:50 ZD

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 język angielski Norbert Szapski
08:30 - 09:15 matematyka Renata Chmielewska
09:25 - 10:10 język polski Beata Stępniewska
10:20 - 11:05 historia Beata Stępniewska
11:25 - 12:10 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
12:15 - 13:50 ZD

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 przyroda Bożena Matyjasiak
08:30 - 09:15 język polski Beata Stępniewska
09:25 - 10:10 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
10:20 - 11:05 godzina wychowawcza Beata Stępniewska
11:25 - 12:10 matematyka Renata Chmielewska
12:15 - 13:00 język rosyjski Justyna Polak
13:05 - 13:50 język angielski Norbert Szapski

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 matematyka Renata Chmielewska
08:30 - 09:15 język polski Beata Stępniewska
09:25 - 10:10 religia Ewa Baumel
10:20 - 11:05 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
11:25 - 12:10 zajęcia komputerowe Beata Stępniewska
12:15 - 13:00 przyroda Bożena Matyjasiak
13:05 - 13:50 ZD/ZW J.POL