Publiczna Szkoła Podstawowa im.św.Maksymiliana Marii Kolbego w Karolewie

ZAPRASZAMY na nasz profil https://www.facebook.com/pspkarolew/

Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Maksymiliana Marii Kolbego w Karolewie - Klasa piąta

Kuberski Mikołaj
Oleksiak Patryk
Reszka Cyprian
Sochacka Martyna
Wicińska Kinga

Wychowawca

Renata Chmielewska

Moja klasa

Poniedziałek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 język polski Beata Stępniewska
08:30 - 09:15 język polski Beata Stępniewska
09:25 - 10:10 matematyka Jerzy Sawicki
10:20 - 11:05 godzina wychowawcza Renata Chmielewska
11:25 - 12:10 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
12:15 - 13:00 religia Ewa Baumel
13:05 - 13:50 ZD/ZW MAT

Wtorek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 muzyka Renata Chmielewska
08:30 - 09:15 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
09:25 - 10:10 język rosyjski Justyna Polak
10:20 - 11:05 język polski Beata Stępniewska
11:25 - 12:10 zajęcia komputerowe Renata Chmielewska
12:15 - 13:00 przyroda Bożena Matyjasiak
13:05 - 13:50 język angielski Norbert Szapski

Środa

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 wychowanie do życia w rodzinie
08:30 - 09:15 język angielski Norbert Szapski
09:25 - 10:10 język angielski Norbert Szapski
10:20 - 11:05 plastyka Marianna Pacholska
11:25 - 12:10 matematyka Jerzy Sawicki
12:15 - 13:00 język polski Beata Stępniewska
13:05 - 13:50 przyroda Bożena Matyjasiak

Czwartek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 historia Beata Stępniewska
08:30 - 09:15 matematyka Jerzy Sawicki
09:25 - 10:10 zajęcia techniczne Jerzy Sawicki
10:20 - 10:05 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
11:25 - 12:10 język rosyjski Justyna Polak
12:15 - 13:00 język polski Beata Stępniewska
13:05 - 13:50 ZD

Piątek

Godzina Lekcja Sala Nauczyciel
07:40 - 08:25 matematyka Jerzy Sawicki
08:30 - 09:15 przyroda Bożena Matyjasiak
09:25 - 10:10 wychowanie fizyczne Renata Chmielewska
10:20 - 11:05 język polski Beata Stępniewska
11:25 - 12:10 religia Ewa Baumel
12:15 - 13:00 ZD
13:05 - 13:50 ZD/ZW J.POL