13 października 2017 13:49 | Aktualności

Dzień Edukacji Narodowej 2017

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty. Z tej okazji od wielu lat uczniowie składają życzenia swoim nauczycielom.

13 października  odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pniewy p. Wiesław Nasiłowski  oraz rodzice.

Uczniowie z klasy III i VII przygotowali część artystyczną, w której wierszami i piosenkami  dziękowali za trud i serce włożone w ich nauczanie i wychowanie , uczniowie z kl. II, III, IV, VI, przygotowali kilka scenek w języku angielskim a Samorząd Uczniowski przygotował wiele ciekawych konkursów.

Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom naszej szkoły oraz przybyłym gościom oraz wręczyli piękne laurki.

W imieniu rodziców życzenia złożyła przewodnicząca Rady Rodziców p. Monika Romaniak. Wręczyła pracownikom szkoły wielki kosz słodyczy i zaprosiła na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Zdjęcia: