04 marca 2018 17:41 | Aktualności

Wycieczka uczniów kl. młodszych

28 lutego 2018r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły, począwszy od klasy oddziału przedszkolnego 5-6 latków po kl. IV i VI, udali się na zaplanowaną wycieczkę do Warszawy. Najpierw udaliśmy się do kina 6D, w którym doświadczyliśmy wielu realistycznych efektów specjalnych np.; ruchome fotele, woda, ogień, bańki mydlane oraz dym. Następnie udaliśmy się na plac zabaw, gdzie każdy znalazł odpowiednią dla siebie formę relaksu. Na koniec zwiedziliśmy wystawę klocków Lego na Stadionie Narodowym. Mieliśmy okazję podziwiać 100 najbardziej efektownych makiet budowli z całej Europy, które zrobiły na nas ogromne wrażenia. Organizatorzy wystawy zorganizowali dla zwiedzających boks Lego, gdzie można było wykazać się kreatywnością i pomysłowością. Wróciliśmy do szkoły bardzo zmęczeni, ale pełni niezapomnianych wrażeń.

Zdjęcia: