Archiwum 2015/16

20 czerwca 2016 00:00 | Archiwum 2015/16

Konkurs wiedzy o św. Maksymilianie Marii Kolbe

W dniu 10 czerwca 2016 r. z okazji 5. rocznicy nadania imienia odbył się pierwszy konkurs wiedzy  o patronie naszej szkoły - Świętym Maksymilianie Marii Kolbe. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas III - VI i przebiegał w 3 etapach.

W eliminacjach należało rozwiązać test składający się z 10 pytań.

Do drugiego etapu awansowały osoby, które popełniły najwyżej 1 błąd. Takich uczniów było 9: Patrycja Nowajczyk, Magdalena Ciesielska, Jakub Chwalibóg, Mateusz Stępniewski z kl. III, Maja Nowakowska, Natalia Tadzik, Oskar Jarkiewicz z kl. V, Dawid Jarkiewicz i Kacper Szymański z klasy VI.

Uczestnicy konkursu musieli następnie odpowiedzieć pisemnie na 5 pytań.

Do trzeciego etapu kwalifikowały się osoby, które otrzymały powyżej 2,5 pkt. Byli to następujący uczniowie: Patrycja Nowajczyk, Magdalena Ciesielska, Mateusz Stępniewski i Natalia Tadzik.

W finale każada z osób losowała 3 pytania i odpowiadała na nie ustnie. Zwycięzcą został Mateusz Stępniewski, który na wszystkie pytania udzielił bezbłędne i wyczerpujące odpowiedzi. Drugie miejsce zajęły: Patrycja Nowajczyk, Magdalena Ciesielska i Natalia Tadzik.